Home Lajme E dhimbshme: Ky është i riu që vdiq në Holandë(FOTO)

E dhimbshme: Ky është i riu që vdiq në Holandë(FOTO)

by Republikaonline


22-vjeçari kosovar ka vdekur papritmas në Holandë.

Për vdekjen e tij kanë njoftuar familjarët përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i familjarit:

Miq, nipi yne i dashur Ermiri ka nderruar jete papritmas ne Holande, ne moshe 22 vjeçare, duke na lene thellesisht te pikelluar gjithe familjen. Ne keto momente te renda, forcen po gjejme tek veprat, buzeqeshjet dhe fjalet e mira qe Ermiri na la si kujtim te perjetshem. Per detajet e varrimit ju njoftojme me kohe.

You may also like

Leave a Comment