Kush është mjeshtri nga Komorani që po thyen shikueshmëritë në TikTok (VIDEO)


Në mes të Komoranit, është një lokal i mbushur me motorrsharra e agregatë.

Aty është një mjeshtër i cili ka marrë vëmendjen e milionave njerëzve në botë.

Arben Gashin sot e ndjekin në rrjetin social ‘TikTok’ shumë adhurues të këtij ‘sporti’, ku një video e tij ka shkuar në gati 10 milionë shikime.

Ai është supër mjeshtër i motorrsharrave dhe kjo dëshmohet edhe përmes videove që ai poston në rrjetet sociale.
Arbeni tani nuk ka punë vetëm me klinentë lokal, atë e vizitojnë nga e gjithë Kosova dhe Rajoni të cilët ndahën të kënaqur me punën dhe çmimet e tij të arsyeshme.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *