Në fund të natës – Episodi 5 – Pjesa 3Faqja jonë është një faqe e cila ju’a mundëson t’i shikoni serialet më të fundit dhe më të shikuarat turke me përkthim shqip krejtësisht falas. Varësisht prej episodi, zgjidhni opsionin i cili ju përshtatet apo ju punon më mirë.

Më poshtë e gjeni episodin 5

Sa i përket serialit “Në fund të natës”, ky serial transmetohet të merkuren në televizionin turk, ndërsa brenda një kohe të shkurtër bëhet përkthimi në shqip dhe publikohet në faqën tonë.

Në faqën ‘Seriale Turke – shqip’ mund të gjeni edhe shumë seriale tjera me përkthim shqip të cilat transmetohen krejtësisht falas.

Nëse video nuk hapet ju lutëm na shkruani mesazh në facebook dhe mënjëherë do iu përgjigjemi dhe do iu ndihmojmë në problemin tuaj.

Nese keni probleme me serialin ju lutem na shkruani me mesazh ne faqen tone ne Facebook.

Mos harroni ti merrni njoftimet per cdo episod te re nga faqja jone:

Seriali shumë i shikuar ‘Në fund të natës’ transmetohet te merkuren ne televizionin turk ndersa të në një kohë të shkurtër bëhet përkhtimi dhe publikohet ne faqen tone me perkthim shqip në 3 pjesë
Ju dëshirojmë shikim të këndshëm:

Opsioni 1:

Opsioni 2:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *