Rasimi ua mbyll gojën të gjithëve, tregon zarfin plotë euro – Ja ku i mori ato (VIDEO)

Rasim Avdyku, së fundmi kishte publikuar video ku shihet duke p irë raki, ku pretendohet se ai nuk po mund ta kalojë lehtë ndarjen nga e dashura, të paktën ajo që ishte bërë e ditur nga ai deri më tani, shkruan pemajetes.com.

Por, ai sërish është shfaqur me të dashurën e tij dhe kjo mund të duket si një telenovelë. Mërgimtari i famshëm i tiktok-ut është parë me të dashurën e tij në një restaurant, ku përmes një video të publikuar nga ai, tregon një zarf të mbushur plotë me para. “Qe, plotë pare. Kjo është për juve që po thoni se Rasimi nuk po punon”, dëgjohet duke thënë ai në video. /Pemajetes.com

Shiko videon e më poshtme për më shumë:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *