Home Lajme E rëndë: Vdes i riu kosovar (FOTO)

E rëndë: Vdes i riu kosovar (FOTO)

by Republikaonline


Ka ndërruar jetë në moshe të re, Flakadan Zenuni nga Fshati Duraj i komunës se Kaçanikut./ Republika Online

Ai vdiq pas një sëmundje tëgjatë që ai kaloi.

Lajmin për vdekjen e Flakadanit e kanë dhënë babai i tij përmes njëpostimi në rrjetit social “facebook”.

Ky është postimi i plot i tij:

Te ALLAHUT jemi dhe tek Ai do të kthehemi!

Njoftoj farefisin se sot pas nje semundje te gjatë ia dorzoi shpirtin Krijuesit të Gjithësisë, djali im Flakadan (Jasin) Zijadin Zenuni nga fshati Duraj,Kaçanik,RKS
Varrimi do te behet pas namazit të Ikindisë!

You may also like

Leave a Comment