Home Lajme Video emocionuese – Befasia e djemve dhe vajzave për nënën që e bënë të qajë nga gëzimi

Video emocionuese – Befasia e djemve dhe vajzave për nënën që e bënë të qajë nga gëzimi

by RepublikaonlineEdhe një rast i befasisë së mërgimtarëve për familjarët e tyre ndodhi mbrëmë në Podujevë.

Djemtë dhe vajzat kishin organizuar një festë për ditëlindjen e nënës së tyre.

Befasia më e madhe ishin vetë ata, që kishin ardhur nga vendet e ndryshme perëndimore, pa e ditur nëna e tyre.

You may also like

Leave a Comment