Ganimete Jashanica rrëfen ‘sherrin’ me këngëtaren Remzie Osmani, kjo ishte arsyeja


Këngëtarja e njohur e muzikës së mirëfilltë shqipe, Ganimete Jashanica, së fundmi ka rrëfyer për shumë periudha të jetës së saj private, por edhe asaj profesionale.

Mes tjerash, këngëtarja u pyet edhe për raportet me kolegët e gjeneratës së saj.

Ajo tha se me të gjithë ka raporte të mira, mirëpo ndau edhe një episod të mëhershëm që lidhet me këngëtaren tjetër të njohur dhe shumë të dashur për publikun, Remzie Osmanin.

Sipas Jashanicës, Osmani ia kishte marrë një këngë të saj dhe e kishte kënduar.

“Ishte një keqkuptim, por i kam thënë ma keni borxh një këngë”, tha pos tjerash Ganimete Jashanica.

Rrëfimin e plotë për këtë histori e gjeni në videon më poshtë:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *