Home Lajme Vdes në moshë të re mërgimtarja kosovare (FOTO)

Vdes në moshë të re mërgimtarja kosovare (FOTO)

by Republikaonline

Blerina Kryeziu nga Malisheva ka ndërruar jetë në moshën 24 vjecare, shkruan RepublikaOnline

Ajo vdiq pas u godit nga një veturë në një qytet në Itali.

Blerina nga Pagarusha e Malishevës, e gjeti vdekjen pasi po kthehej nga puna në Itali, e nuk arriti t’u shpëtoj plagëve që mori.

“Për kohën dhe vendin e varrimit, ju njoftojmë me kohë.

Ngushëllime familjes Kryeziu në Pagarushë dhe asaj Bytyçi në Shkozë!”, thuhet ndër të tjera në njoftim./RepublikaOnline

You may also like

Leave a Comment