E dhimbshme: Vdes në moshë të re Jetmir Krivenjeva / FOTO


Ka ndërruar jetë në moshë të re, Jetmir Krivenjeva nga qyteti i Kaçanikut, shkruan Republika Online

Lajmin e ka bërë të ditur faqja në Facebook “Xhamia e Dëshmorëve – Kacanik”

Postimi i plotë:

Të Allahut jemi dhe ne tek Ai do të kthehemi!

Ka ndrruar jetë, Jetmir Krivenjeva, djali i Zijadin Krivenjevës, vëllau i Driton dhe Admir Krivenjevës, varrimi i tij bëhet sot pas namazit të xhumasë në varrezat e qytetit, ndërsa falja e namazit të xhenazes bëhet në Xhami të Dëshmorëve!

Allahu e mëshiroftë, familjarëve durimin ua shtoftë, xhennetin takimi i tyre qoftë!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *