Home Kosovë Flet fqinji i gruas që u vra me sëpatë: S’kemi dëgju që kanë pasë probleme

Flet fqinji i gruas që u vra me sëpatë: S’kemi dëgju që kanë pasë probleme

by Republikaonline


Sot është raportuar për vdekjen e një 63 vjeçare e cila dyshohej se është vrarë me sëpatë nga bashkëshorti i saj.

Një i afërm i viktimës, tha për Nacionale se nuk kanë dëgjuar asnjëherë që çifti të kënë probleme.

Ai i tha Nacionalës së ata kanë dy fëmijë, një djalë dhe një vazjë. Sipas tij, djali i tyrë gjendet në Zvicër, ndonëse shton se akoma nuk ka ardhur.

“Nuk kemi degju asnjëhere që të kenë probleme. I kanë dy femijë. Djalë e çikë. Djalin e ka në Zvicër. Ai në Zvicër është. Ende nuk ka ardhë”, ka thënë ai.

You may also like

Leave a Comment