E rëndë: Vdes në moshë mjaft të re Gazmend Mulliqi / FOTO


Podujeva është zgjuar sot me lajmin e kobshëm të shkuarjes nga kjo botë të Gazmend Mulliqit.

I riu llapjan ka ndërruar jetë papritur, derisa varrimi i tij do të bëhet sot me fillim nga ora 15:00, në varrezat tek Hekurudha në qytet.

Lajmi u bë i ditur nga familjarët dhe shokët e të ndjerit.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *