Rrahje në Pejë, miqtë e hudhin dhëndrrin në Bistricë / PAMJE


Një rrahje ka ndodhur sot në qytetin e Pejës.

Tre persona kanë ushtruar dhunë fizike ndaj dhëndrrit të tyre, teksa dyshohet se burimi i konfliktit ishte një mosmarrëveshje mes këtij të fundit dhe gruas së tij.

Viktima nga fshati Loxhë, është hedhur në Lumbardh, të njohur si “Bistrica”, teksa në të është ushtruar dhunë fizike nga tre të dyshuarit.

Indeksonline ju sjell pamje nga përleshja mes familjes Shala (viktima) dhe Kelmendi (të dyshuarit).

Videon mund ta ndiqni në instagram: @republikaon


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *