Burri vret gruan shtatzënë në Prishtinë / DETAJE


Një person dyshohet se ka vrarë bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Kjo ngjarje e tmerrshme ka ndodhur para pak minutash dhe akoma nuk dihen detaje.

Gazeta Sinjali ka kontaktuar Policinë dhe drejtorin e klinikës, por ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *