Home Uncategorized E dhimbshme: Ky është 13 vjeçari që vdiq dje pas një aksidenti / FOTO

E dhimbshme: Ky është 13 vjeçari që vdiq dje pas një aksidenti / FOTO

by Republikaonline


Një 13-vjeçar nga Lipjani ka vdekur dje pasi i aksidentua para disa ditësh.

Ai kishte qenë në gjendje kome pas lëndimeve që kishte marrë, shkruan Jepi zë.

Familjarët kanë njoftuar se sot ai ka vdekur.

Postimi i plotë:

Të Allahut jem dhe Vetëm tek ai do të kthehemi.

Pasnji aksidenti të ndodhur para pakë ditësh në Lipjan ti ishe në Kom shkaku i Lëndimeve të marra sot na le përgjithmon të trishtuar në moshën 13 vjeqare o kusherini jon në lulën e rinis Lorik Rrahmani Allahu të shpërbleft me Xhehnet Jarabi.

You may also like

Leave a Comment