E rëndë: Kjo është gruaja që u vra para QKUK-së nga ish-burri / EMRI


Një ngjarje mizore ka ndodhur sonte në QKUK, ku një person dyshohet se ka vrarë ish-bashkëshorten e tij shtatzënë para objektit të Gjinekologjisë, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet nga QKUK-ja bëjnë me dije për Sinjalin se bëhet fjalë për Hamide Magashin, 35-vjeçare, nga fshati Llugagji i Lipjanit.

Burimet e Sinjalit kanë bërë me dije se i dyshuari për këtë krim të rëndë ndodhet në arrati, ndërkohë që Policia ka aktivizuar ekipin hetimor, njësitin e Forenzikës dhe ka filluar operacionin për identifikimin dhe kapjen e tij.

Sinjali do të ju mbajë të informuar për detajet e reja.

I dyshuari dhe viktima


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *