Flet motra e gruas së vrarë: Kishin probleme, ai mbante thikë e armë në shtëpi (VIDEO)


Gruaja që dyshohet se u vra në oborrin e QKUK-së ishte duke jetuar me babanë e saj që kur u nda nga burri i saj.

Kështu e konfirmoi për T7 motra e v iktimës, e cila tha se H.M dhe burri i saj kanë pas probleme edhe më herët, dhe se burri i saj gjithmonë ka mbajtur a rmë e th ikë në shtëpi.

Sipas saj, v iktima është ndarë me të me ndihmën e Policisë dhe se Policia ishte në dijeni për të dyshuarin.

Ajo tha se dje ishim e vizituam ndërsa lajmin për vrasjen e saj e moren nga portalet.

Motra e saj dha deklaratë audio në Emisionin Debat plus me Ermal Pnadurin

Video nga minuta:

27:00


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *