Sokol Haliti vret veten pas negociatave për dorëzim me policinë

Policia ka lokalizuar vendndodhjen e të dyshuarit për vrasjen e Hamide Magashit.

“Pas një pune intenzive të të gjitha njesiteve tē Policise së Kosovës është arritur që të lokalizphet vendndodhja e vrasësit Sokol Halili. Përkundër tentativës së zyrtarëve policor që të negociojnë dorëzimin, dorasi vret veten.

Policia e Kosovës si dhe Inspektoriati Policor i Kosovës do të vazhdojnë hetimet per zbulimin e gjitha rrethanave të vrasjes së gruas shtatëzënë dhe vetëvrasjes së dorasit.”, ka njoftuar Sveçla.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *