Varroset Sokol Halilaj

Sot është varrosur Sokol Halili, i cili bëri vetëvrasje, dy ditë pasi vrau gruan e tij shtatzënë, Hamide Magashin.

Sipas familjarëve, varrimi u bë në orën 12:00, në Lagjen e Pajtimit.

“Të nderuar familjarë dhe dashamirë ju njoftojmë se varrimi i Sokol Halil Halili, bëhet nesër më 04.12.2022, në ora 12:00, në Lagjen e Pajtimit”, thuhet në njoftimin e familjes.

Policia e Kosovës ka lokalizuar pardje vendndodhjen e Sokol Halilit i cili kishte qenë në arrati për 42 orë, por s’ka pranuar të dorëzohet dhe ka vrarë veten, në shtëpinë e tij në Shtime.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *