“T’du përjetë” / Postimi prekës i gruas së Gjikollit pas vdekjes së tij (FOTO)


Ka vdekur në moshë të re reperi i njohur kosovar, Arlind Gjikolli – Gjikla. Ish-anëtari i bendit WNC nga Peja, viteve të fundit ka ushtruar edhe detyrën e Drejtorit Operacional në Telegrafi. Ai ndërroi jetë nga një sëmundje e shkurtër, me të cilën u përballë kohëve të fundit.
Shoqëria dhe fanatikët e muzikës së tij vërshuan në rrjetet sociale me ngushëllime për familjen e të ndjerit. Lajmin për shuarjen e tij, e ka konfirmuar edhe bashkëshortja e Gjikollit, Vjosa Loci Gjikolli. Ajo ka shkruar shkurt, duke thënë se një zemër e mirë u ndal sot. “Nje zemer e mire u ndal… 08.07.1981-05.12.2022. T’du perjete❤️”, ka shkruar ajo.

Postimi i saj:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *