Valon Maloku për Big Brother: Jeni munu me m’gic e m’keni puth (FOTO)

Pas nisjes së edicionit të parë të reality show “Big Brother Vip Kosova”, Valon Maloku i “It’s my home” ka reaguar në rrjetet e tij sociale.

Duke përdorur gjuhë vulgare ai iu ‘çoj selam’ portaleve dhe institucioneve, duke përdorur fotografinë e Granit Xhakës.

“E TASH? TASH PERSHENDETJE PER KREJT KUSH U MUNDU ME M’GIC E M’KANE PUTH PREJ SHTATORIT, PERSHENDETJA SHKON PER PORTALE E INSTITUCIONE JU DON BABA KREJTVE!”, shkroi Maloku.

Sigurisht, kjo çasje është tejet e ulët nga ana e tij./Indeksonline/


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *