“Kur t’kruhet t’shkruhet…” Gold Ag i reagon Zana Avdiut pasi ofendoi Xhakën / FOTO


Analistja Zana Avdiu u bë virale me një postim që e kritikonte Granit Xhakën për gjestin që e bëri në ndeshjen e Zvicrës ndaj Serbisë.

Pas kësaj nuk kanë munguar reagimet dhe kërcënimet ndaj Avdiut.

Së fundmi, reperi i njohur Gold Ag përmes një postimi në facebook ka ofenduar rëndë Zanën.

Ai ka publikuar fotografin e Granit Xhakës duke shkruar : “ Kur t’kruhet t’shkruhet, kallxoni asaj ”.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *