Home Kosovë Arrestohet i dyshuari që qëlloi zyrtarin policor në Veri / DETAJE

Arrestohet i dyshuari që qëlloi zyrtarin policor në Veri / DETAJE

by Republikaonline


Mbrëmë gjatë patrullimit, disa zyrtarë policorë në Zveçan u sulmuan nga persona të dyshuar.

Si pasojë e këtij sulmi, një polic pësoi lëndime trupore.

Indeksonline raporton se personi që dyshohet të ketë shtënë në drejtim të policisë dhe që ka plagosur njërin prej tyre, është arrestuar.

Lajmi në përditësim…

You may also like

Leave a Comment