Vetura super te shtrenjta dhe jeta luksoze e vajzës së Sylejman Selimit / PAMJE


Donika është e bija e gjeneralit, Sylejman Selimi.Ajo vazhdimisht ekspozon jetën e saj në rrjetin social Instagram, aty ku ndiqet nga më shumë se 5 mijë ndjekës.Në fotografitë dhe videot e publikuara shihet luksi i përditshëm në të cilin ajo jeton.

Donika nuk u ndahet mjeteve të shtrenjta, si kësaj BMW-je X5 M, vlera e të cilës në tregun e veturave sillet mbi 50 mijë euro.

Por jo vetëm këtë, market e ndryshme të makinave luksoze janë gjithmonë të pranishme në Instagramin e saj dhe Doruntina pozon shpeshhere dhe brenda Audi-ve e Mercedesëve.


Të kushtueshme i ka edhe dhuratat e aksosret që blen, të cilat janë të brendeve të njohura, ku si duket është me e fiksuar me ato të firmës, Gucci & Balmain. Donika është shumë e dhënë edhe pas parfumeve të cilët i ka më bollëk, ato janë të firmave të ndryshme, Chanel, Armani, Dior, Dolce Gabanna & Prada, që në treg shitën me kosto të lartë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *