E prisnin të gjithë: Rita dhe Fidani japin lajmin e madh


Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish. E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Rita dhe Fidani kanë dhënë lajmin e madh që të gjithë po e prisnin nga ta. Çifti shumë i dashur dhe bashkëpunëtorët në muzikë, Rita dhe Fidani lansuan këngën e re. Një këngë plot ritëm me titull: “Je si zemër”. Dyshja e kanë sjellë edhe me videoklip të realizuar nga produksioni Arboni. Çifti simpatik me këtë projekt e bënë urimin për vitin e ri 2023.

Shiko videon më poshtë:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *