E përqeshen se tha që harxhon 8 mijë euro në muaj, kështu u’a mbyll gojën Zoja ndjekësve / VIDEO


Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet.

E kjo famë i erdhi pak a shumë brenda dites, pasi në një live me Vali Corleonen ajo shkoi në shtëpinë e tij.

Interesimi ishte i madh nga publiku duke e pyetur si kaloi dhe a është frikësuar nga ai.

Për këtë ajo foli edhe në një interviste duke i sqaruar të gjitha, ndërsa ndër të tjera tha se në muaj harxhon diku 4-5 mijë euro.
Pikërisht për këtë deklaratë ajo mori komente të shumta se ku i merrë gjithë këto para për të harxhuar në muaj.

E ajo ka ironizuar me këtë situatë përmes një video në Tik Tok ku shihet duke pushuar në një vend të ftohtë derisa thotë:

”U ba pak bajat Prishtina edhe s’pata cka me ba thash hajt të dal ti harxhoj nja 7-8 mijë euro të boj qef, eshe më kish pas marr malli për borë” shprehet ajo në video./InfoKosova/


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *