Lajm i hidhur: Vdes në moshë të re, Arben Arifi / FOTOKa vdekur në moshë të re Arben Arifi i njohur nga shoqëria e tij si Gago. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarë dhe shokë të ndjerit, shkruan Jepi zë. Vdekja e tij përveç familjarëve ka mëzitur shumë edhe shoqërinë e tij, e cila po shprehet në postimet e tyre.

Edhe mërgimtari nga Mitrovica, Zenel Zeneli, ka kujtuar mikun e tij. “Arben Arifi na paska lanë sot. Ngushëllime mbarë familjes Arifi, miqëve dhe të gjithë shoqërisë. Zoti e shpërbleft me Xhenet Arbenin, e familjes ja dhashtë gajretin!” ka shkruar Zeneli. Me të marrë lajmin e kobshëm, fmiljen Arifi e kanë ngushlluar miq dhe familjarë për humbjen e tyre.

Foto e të ndjerit:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *