Merr fund zënka – Stresi i kërkon Lugatit që të flejnë bashkë (VIDEO)


Drama e sotme në mes të Stresit dhe Lugatit që lindi pasi ky i fundit u revoltua me shakanë e Alisës mbi shtatzëninë, duket se ka marrë fund.

Kjo pasi që Stresi i ka kërkuar Lugatit që të flenë bashkë duke i dhënë fund zënkës që ndodhi sonte.
Gjithsesi, dyshja nuk kanë fjetur bashkë veç se përmirësuan raportet e tyre të tensionuara sonte.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *