Getinjo e puthë Vivien në buzë: Qu se u kalla pej s’nxehtit (VIDEO)

Më në fund ndodhi ngjarja e shumë pritur në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Po, po! Është pikërisht fjala për puthjen që aq shumë fansa e kërkuan të ndodhi këtyre ditëve mes dy banorëve, Getinjos dhe Vivien.

E një akt i tillë ka ngjarë të ndodh sonte, teksa dyshja shkëmbyen puthjen e parë brenda mureve të shtëpisë më të përfolur të momentit në trojet shqipfolës.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *