E rëndë: Vdes i riu kosovar, Veton Dalipi / FOTO

Familja Dalipi ka njoftuar publikun për lajmin e kobshëm që ka kapluar këtë familje, shkruan portali rajoni.org.

Ka ndërruar jetë më i dashuri i tyre, Veton Dalipi.

Vetoni ishte ende në moshë të hershme, 32-vjeçare, kur jeta e priste përpara.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot më 21 dhjetor me Ikindi në varrezat e qytetit të Gjilanit.

Njoftimi i plotë i familjes:

Njoftim Mortor

Të nderuar vendas, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë nipi ynë

Veton Dalipi (djali i znj.Zyrafete Elezi-Dalipi)

Varrimi i te ndjerit behet sot me drekë ne varrezat e qytetit – Gjilan.

Ngushellime familjes Dalipi dhe Elezi.

Ndajmë dhimbjen me ju.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *