Dalin pamjet e banesës / ‘Baba’ iu tregon banorëve çmimin e madh që do ta marr fituesi i It’s My Home!


Baba ka hyrë brenda shtëpisë It’s My Home.

Ai u ka treguar banorëve edhe pamjet e banesës se si duket ajo.

Baba tutje banorëve u tregone dhe kur është nata finale.

Ai iu ka dhënë detaje për mënyrën e votimin që do të ndodh natën finale.

Shihni pamjet.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *