Punoi për 100 euro në muaj kamarier, 23 vjeçari tani ka 22 puntorë | VIDEO


Gentrit Rrustolli një i ri punoi nga mosha 13 vjeqare si banakier dhe kamarier, por vendosi të ndryshoj fatin e jetës së tij.

Fëmijë i një polici të Kosovës e futi një shok të tij kredi fshehurazi familjes se tij dhe tani ka 22 puntorë.

Për më shumë ndidni videon më poshtë:


Posted

in

,

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *