Rasim Avdyli i rregullon dhëmbët, kështu po duket tani / VIDEO


Ditë më parë, mërgimtari i njohur i Tiktok-ut, Rasim Avdyli, ka mbërritur në Kosovë, ku në momëntin që kishte zbritur në aeroport, nga malli për vendlindje, ai ishte ulur në gjunjë dhe kishte puthur tokën, shkruan pemajetes.com.

Gjatë qëndrimit të tij në Kosovë, Rasimi po e shijon çdo minutë. Pak ditë më parë, ai u pa në shoqërine e Fero’s dhe të dashurës së këtij të fundit, Arbenitës. Ashtu siç edhe kishte premtuar gjatë kohës kur hynte live në Tiktok, Rasimi ka shkuar ta takojë edhe Vali Corleonen si dhe shumë Tiktok-era të tjerë me të cilët shpesh hynte live. /Pemajetes.com

Shiko videon më poshtë:Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *