A e keni ditur? Kjo është vajza bukuroshe e Valon Malokut / FOTO


Reality Show, “Its My Home’, po vazhdon transmetimin e tij ne platformën YouTube, pas mbylljes së transmetimit në televizion.

Banoret janë ata të cilët marri vëmendje me çdo deklaratë dhe paraqitje të tyre brenda shtëpisë së “Its My Home”, shkruan InfoKsova.

Që nga transmetimi i primes së parë, keni pasur rastin ta ndjekin prezantimin e spektaklit nga bukuroshja Ardisa Maloku.

Për të gjithë ju që nuk e dini, Adrisa është vajza e vogël e Valon Malokut, e cila ka dy motra më të mëdha dhe një vëlla./InfoKosova/


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *