E tmerrshme: Në sy të familjarëve ndalojnë makinat dhe rrahen mes vete


Ka ndodhur një rrahje gjatë ditës së sotme rrugës për Milloshevë.

Dy vetura ndalohen anash rrugës, ku më pas fillon rrahja mes dy palëve, por që cak shihet të jetë shoferi i njërës veturë.

Ende nuk dihet arsyeja që coi në këtë rrahje.

Video në linkun poshtë:

A post shared by Republika Online (@republika.tv)


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *