Stresi dhe Getinjo vishen si femra, Artani ia kap të pasmet Stresit / VIDEO


“Vëllai i Madh” ka vendosur që kësaj radhe t’i sfidojë dy reperët e njohur, Getinjon dhe Stresin.

Nëse duan që ta fitojnë 100 për qind të buxhetit, ata duhet të bëhen si “drag queen”.

Dyshja ka pranuar këtë sfidë dhe janë veshur si “Drag Queen”.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *