U nis për Kosovë, mërgimtari vdes rrugës (FOTO)

Një ngjarje e dhimbshme ka përfshirë sot Kosovën shkruan portali rajoni.org.

Gjatë rrugës për Kosovë ka ndërruar jetë mërgimtari, Lulzim Shala nga Suhareka.

Familjarët nuk kanë dhënë detaje të tjera, përderisa kanë thënë se vdekja ka ndodhur papritmas.

Për varrimin e të ndjerit, familja njofton me kohë.

Njoftimi i plotë nga familja Shala:

“Njoftim Mortor

Sot me daten 25.12.2022 në moshen 57 vjeqare gjat rruges për në Kosovë ndrroj jetë pa pritë mas Vllau jonë i dashur Lulzim (Zenel) Shala.

Për ceremonin e varrimit dhe hapjen e të pames ju njoftojm më vonë.

Me Pikllimë

Familja Shala nga Suhareka”


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *