“Jam shëru prej kancerit, djali mka dal jashtë…” / Qytetarët tregojnë ngjarjet gjatë 2022 (VIDEO)

Kamera e RepublikaTV ishte sot në sheshet e Prishtinës.

Në pyetjet se cili ka qënë lajmi ose ngjarja më e mirë dhe më e keqe këtë vit, qytetarët u shprehen me shumë pozitivitet.

Përgjigjet ishin nga më te ndryshmet, ndërsa një qytetare pati një lajm tepër të mirë, ajo ishte shëruar nga kanceri.

Për më shumë ndiqeni videon e përgaditur nga RepublikaTV./RepublikaOnline


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *