Ky është i riu që dyshohet se u vetvra, ishte 22 vjeç (FOTO)

MS ka mësuar se v iktima është Edison Thaçi nga fshati Mirushë i Malishevës.

Ky rast tragjik ndodhi rreth orës 09:00 të mëngjesit, kur Policia dhe Emergjenca u njoftuan se i riu dyshohej se ishte pa shenja jete. Ekipi mjekësor ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes pas denoncimit të rastit, ku kanë hasur në trupin e të ndjerit dhe pas ekzaminimit për shenjat vitale, mjeku kujdestar ka konstatuar se viktima ka ndërruar jetë.

Trupi i tij i pajetë është tërhequr për t’u dërguar në IML për obduksion, teksa në vendin e ngjarjes janë bërë ekzaminimet e nevojshme nga ekipet përkatëse


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *