“T’q*fsha p*qken e n*nës ta q*fsha… Maje n’men ket t’shame” / Pamje nga përplasja fizike mes të ftuarve në Kanal 10 (VIDEO)


Mbrëmë është mbajtur emisioni sportiv ‘Kampionët’.

Ky emision u transmetua në Kanal 10 dhe tema e emisionit ishte ‘Mos/Licencimi i FFK-së’.

Gjatë gjithë kohës ishte një debat i tensionuar në mes trajnerit, Faruk Statovcit dhe të ftuarve të tjerë.

Pas emisionit, Gazeta Blic raportoi që kishte rrahje me grushta e shqelma në mes Statovcit e Zekës.

Pak minuta më parë Kanal 10 postoi të gjitha pamjet se çfarë ndodhi.

Ky është postimi i Kanal 10:

Pas raportimeve të ndryshme, për hir të transparencës Kanal10 ka vendosur të publikojë pamjet e kamerave të brendshme që tregojnë më qartë atë që ndodhi mes Abedin Zekës dhe Faruk Statovcit, pas përfundimit të emisionit “Kampionët”.

Më poshtë mund ta shikoni videon:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *