Sa shumë qenka rritur djali i Adelina Ismailit / FOTO


Këngëtarja Adelina Ismaili,eshte nje nga kengetaret me te dashura shqiptare e cila cilesohet edhe si diva megjithese tani nuk eshte me aktive me projekte muzikore dhe ka vite qe ka pauzuar.

Tani ajo eshte e angazhuar me emisionin e saj ku ka te ftuar shume fytyra te njohura publike ndersa po i shkon shum te jete moderatore duke treguar talentin e saj edhe ne kete fushe.

Kengetarja këtë vit e kaloi pranë më të dashurve të saj, për Adelinën ky vit ishte plot angazhime dhe ajo u shfaqë afër ndjekësve Adelina uroi vitin e ri, me portreti më të bukur familjarë së bashku me bashkëshortin dhe djalin.

Ajo shkruan: “Gëzuar Vitin e Ri nga ne, familja Krasniqi” ndersa ne foto merre vemendje djali i saj qe i ka ngjare aq shume dhe qenka rritur, pasi kohet e fundit ka filluar te sjell imazhe prane tij./Kosovarja/

Shiko foton:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *