Viti i ri nis me rast tragjik, i riu vdes në aksident pak orë pas mesnatës (FOTO)


Në orët e para të mëngjesit ka ndërruar jetë Arbnor Jupolli nga fshati Shajkoc i Podujevës, raporton Veriu info

Bëhet e ditur se i ndjeri humbi jetën si pasojë e një aksidenti.

Njoftimi:

Te Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi!

Ju njoftojmë se sot me datë 01.01.2023 ne oren 03:00 pas një aksidenti ndërroj jetë vllau jonë Arbnor (Shemsi) Jupolli. Për detajet e varrimit ju njoftojmë me kohë.
E pikëlluar familja Jupolli


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *