“Naim tu paska qu” – “Mu zakonisht m’qohet…”, gjuha e tmerrshme e çiftit para kameres (VIDEO)


Mihrije Braha dhe Naim Abazi, kohe pas kohe marrin vëmendje me deklaratat e tyre.
Një video e tyre së fundmi ka qarkulluar në rrjete sociale, ku dyshja kanë habitur me gjuhën vulgare para kamerave.

Teksa Mihrija mundohet qe t’ia rregullojë këmishën Naimit duke i thënë, “Naim tu paska qu dicka qetu”.

Derisa, merr vëmendje gjuha e Naimit i cili ia kthen para kamerave, “mu zakonisht m’qohet”, derisa ndëgjohen të qeshura pastaj.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *