Aksident në Rrugën e Arbrit, dyshohet për 3 viktima dhe 4 të plagosur / VIDEO


Një aksident i rëndë zinxhiror ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Rrugën e Arbrit, ku raportimet paraprake flasin për 3 të vdekur dhe 4 të tjerë të plagosur.

Aksident i katërfishtë siç shkruan Top-Channel, ndodhi në segmentin Ura e Çereneçit-Maqellarë, përcjell klankosova.tv.

Në vendin e ngjarjes ndodhet ambulanca dhe një zjarrfikëse si dhe forca të shtuara të policisë rrugore. Nga pamjet e para nga vendngjarja shihet se një nga makinat ka përfunduar përmbys në rrugë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *