E rëndë: Theret 7 herë më thikë i riu kosovar / DETAJE

Për arsye ende të panjohura sot në Istog ka ndodhur një th erje me thikë.

Burime të Indeksonline thonë se është therur i riu G.Madanaj nga fshati Saradran i Komunës së Istogut.

Të njëjtat burime thonë se ai është therur me thikë 7 herë dhe se është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërkohë Indeksonline është në pritje të përgjigjes nga Policia e Kosovës për të mësuar detaje të tjera.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *