Ky është i dyshuari për plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë – arrestohet në Prevallë

Policia e Kosovës tashmë ka arrestuar pjesëtarin e FSK-së, A.K. nën dyshimin për përfshirje në plagosjen e dy serbëve në Shtërpcë, mëson Indeksonline

I njëjti është kapur në Prevallë.

Derisa dy të plagosurit Stefan Stojanovic dhe Milan Stojanovic janë jashtë rrezikut për jetë.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *