Lajm i hidhur: Ndërron jetë në lule të rinisë vogëlushi Haki Berisha (FOTO)

Sot është një ditë e kobshme për familjen Berisha nga Rugova e komunës së Pejës. Gjatë mesnatës ka ndërruar jetë fëmija i kësaj familje, Haki Berisha, i cili u largua nga kjo botë në moshë ende të hershme. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 14:00.

“Njoftojmë familjar,miq dhe dashamirë që sot ka ndërruar jetë HAKI BERISHA i biri i Isuf Haki Berishës nga Rogova. Ne si komunitet i Rogovës, familjes Berisha i shprehim ngushëllimet më të sinqerta dhe lutemi që Zoti Fuqiplotë shpirtin e të ndjerit t’a shpërblej me Xhennetin Firdeus. Varrimi i të ndjerit bëhet sot me datën 06.01.2023 në ora 14:00 në varrezat e fshatit të Rogovës.(tek varrezat e dëshmorëve)”, kanë njoftuar familjarët përmes një postimi në rrejtin social facebook.

Njoftimi i plotë:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *