Kjo është gruaja që u gjet e vdekur në Prishtinë / EMRI

Gazeta Sinjali pak më parë ka raportuar për një ngjarje të rëndë që ka ndodhur sot në rrugën ‘Ferat Dragaj’ në Prishtinë, ku një grua është gjetur pa shenja jete në afërsi të një objekti.

Sinjali mëson se bëhet fjalë për të renë, Arjeta Shemsedini.

Shemsedini u gjet në hollin e katit të dytë të një ndërtese dhe sipas burimeve të Sinjalit brenda Prokurorisë, e ndjera dyshohet se ka qenë abu zuese me substanca nark otike.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *