Momenti kur serbët i dalin në rrugë ushtarit të FSK-së! / VIDEO

Azem Kurtaj është i dyshuari që qëIIoi me a rmë z jarri në drejtim të dy serbëve dje, duke lënë të pIagosur një 11 dhe një 21 vjeçar.

Pak orë pasi ndodhi rasti, ai u vetdorëzua në polici.

Indeksonline raporton se Kurtaj ishte duke lëvizur me veturë në Shtërpcë, në kohën kur atij i dolën në rrugë disa serbë.

Të njëjtit dyshohet ta kenë provokuar këtë të fundit.

Indeksonline sjell pamje ekskluzive, disa sekonda para se të ndodhte incident


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *