E rëndë: I biri vret nënën e gjyshën në Shkup

Një 40-vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60-vjeçare dhe gjyshen 80-vjeçare.

Informacionin për Alsat e ka konfirmuar Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar, përcjell Klankosova.tv

Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psikofizike e të dyshuarit.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *