E dhimbshme: Ky është personi që dyshohet që bëri vetëvrasje duke u hedhur nga dritarja e spitalit / FOTO

Një rast i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Klinika e Kirurgjisë Torakale, ku një pacient u hodh nga dritarja e katit të katërt të klinikës, por nuk arriti t’u bëjë ballë plagëve. Gazeta Sinjali raportoi se Fadil Sinani, 56-vjeçar nuk arriti të mbijetojë dhe fatkeqësisht vdiq. Vdekjen e tij e kanë konfirmuar edhe nga SHSKUK, teksa Policia ka nisur hetimet.

Burimet e medieve kanë bërë me dije se ky rast është cilësuar nga Prokurori i Shtetit si “Vetëvrasje” , i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në IML për obduksion.

Pak më parë u publikua edhe fotografia e të ndjerit Fadil Sinanit.

Ngushëllime familjes!


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *